Leasing IT

min_it1Postęp technologiczny na rynku sprzętu IT jest niezwykle dynamiczny. Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy to podstawa biznesu. Leasing IT stwarza możliwość dokładnego planowania Państwa wydatków na infrastrukturę w przyszłych okresach, gdyż opłaty leasingowe są niezmienne przez cały okres trwania umowy. EFL jest liderem na rynku, więc współpracuje tylko ze sprawdzonymi partnerami. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami na rynku możemy zaoferować Państwu leasing sprzętu oraz oprogramowania polskich i światowych producentów.

Leasing Oprogramowania
Dopasujemy optymalny do Twoich potrzeb i wymagań model finansowania w zakresie oprogramowania nawiązaliśmy współpracę z czołowymi wytwórcami oprogramowania. Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i wykorzystanie ich do wspomagania zarządzania oraz optymalizowania procesów zachodzących w firmie to podstawa sukcesu nowoczesnej firmy.

Leasing Sprzętu
Stworzyliśmy dla Państwa firm specjalną ofertę leasingową, dzięki której będziecie użytkownikami nowoczesnego sprzętu komputerowego lub systemów informatycznych. Leasingujemy:

  • komputery, notebooki, serwery,
  • drukarki , kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory,
  • urządzenia telewizyjne i radiotechniczne, aparaty cyfrowe, kasy fiskalne, UPS-y,
  • centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne,
  • sprzęt sieciowy.

Warunki finansowania – Procedura Standardowa

Rodzaj przedmiotów leasingu  sprzęt i oprogramowanie
Rodzaj leasingu operacyjny, finansowy
Wpłata własna 5-45%
Okres leasingu – leasing kapitałowy 6 – 48 miesięce
Okres leasingu – leasing operacyjny 15 – 48 miesięce
Wymagane dokumenty dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP deklaracje PIT i CIT dokumentujące dochód za ostanie 12 miesięcy zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości wobec budżetu

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty

  tel. +48 503 002 292

Intel
Insert
Microsoft
StorageCraft