PolCard Go stworzyło certyfikowaną aplikację przez Visa oraz Mastercard, która służy jako terminal! Aplikację można zainstalować w smartfonie lub na tablecie z modułem NFC i systemem Android w wersji 8.1 lub wyższej. 

Co oferuje Polcard? 

5 miesięcy za darmo – Z PolCard Go korzystasz w ramach miesięcznego abonamentu. Wyjątek stanowią przedsiębiorcy, którzy do tej pory nie posiadali terminala płatniczego i mogą korzystać z aplikacji za darmo w ramach Programu Polska Bezgotówkowa do czasu osiągnięcia obrotu 42 tys. zł w skali 5 miesięcy.

Dedykowany opiekun klienta – wsparcie w zakresie wszystkich usług, pomoc indywidualnego opiekuna oraz dostęp do helpdesku 24/7, wliczając weekendy i święta. 

Bezpieczeństwo – PolCard Go jest certyfikowana przez Visa i Mastercard 

Pełna swoboda – przyjmuj płatności, gdzie chcesz i kiedy chcesz 

Sprawdzony i prosty w obsłudze – przetestowany na wielu urządzeniach z systemem Android oraz bardzo inuicyjny w obsłudze

Podsumowanie 

Podsumowując, terminal w telefonie to zupełna nowość, która pozwala na przyjmowanie płatności z dowolnego miejsca. Usprawnia pracę i pozwala się wyróżnić na tle konkurencji.  

Źródło:  https://www.polcard.pl/lp/polcard-go/softpos/?keyword=polcard%20go&cpn=15914138064&gclid=EAIaIQobChMIqpXNsuuk9wIV0gCiAx3cwwy_EAAYASAAEgKLevD_BwE https://www.polcard.pl/rozwiazania-platnicze/softpos-terminal-w-telefonie/