Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowoczesnego terminala, ale obawiasz się o koszty oraz ukryte opłaty? Chcesz się wyróżnić na tle innych? W takim razie mamy dla ciebie rozwiązanie! 
Wybierz SumUp, producent najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się terminali na rynku. 

Co oferuje?

Po pierwsze elastyczność – Nie obowiązują cię żadne umowy, a terminale nie są statyczne i możesz zmieniać ich miejsce zależnie od twoich potrzeb. 
Przystępne oraz przejrzyste ceny – terminale te można zakupić po przystępnej cenie z roczną gwarancją oraz 30dniową możliwością zwrotu jak i darmową dostawą, a prowizja wynosi jedyne 1,49%. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który jeszcze nigdy nie używał terminala w ramach programu bezgotówkowa polska możesz otrzymać taki Terminal Płatniczy Air za 0zł! 

Dlaczego warto go wybrać?

Technologia SumUp pozwala jednym urządzeniem przyjmować płatności, drukować potwierdzenia, a nawet naliczać napiwki, działa wszędzie, gdzie jesteś dzięki Wi-Fi oraz transmisji danych co pozwala ci nawet na płatność kartą u klienta, niezależnie od miejsca. 
Dostęp do zdobytych środków masz niemal natychmiastowy, gdyż już na następny dzień możesz korzystać z zarobionych pieniędzy. 
A do tego nie posiada on żadnych ukrytych kosztów, płacisz tylko przy zakupie terminala oraz małą prowizję przy otrzymywaniu wypłaty. 

Jakie terminale oferuje?

Terminal Płatniczy Air 

Jest to najtańszy terminal spośród oferowanych, działa on z bezpłatną aplikacją SumUp, aby go skonfigurować wystarczy go połączyć z smartfonem poprzez Bluetooth, posiada on baterię, która pozwala na do 500 transakcji na jednym jej naładowaniu! 
Możliwe jest również zakupienie wariantu z stacją dokującą pełniącą funkcję stojaka na ladę. 

SumUp Air ze stacją ładującą

Pozwala on na to samo co Terminal Płatniczy Air, jednak dzięki stacji ładującej możesz zapomnieć o ładowaniu, wystarczy że go postawisz na ladzie połączysz i smartfonem. 

SumUp Solo

Jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie, posiada mały rozmiar który pozawla ci na wzięcie go wszędzie, gdzie tylko chcesz, bezpłatna karta SIM oraz komórkowa transmisja danych pozwala ci na przyjmowanie płatności gdziekolwiek jesteś. Intuicyjny interfejs pozwala na bezproblemową płatność a dodatkowo nie musisz się już martwić o aktualizacje, gdyż posiada on funkcję automatycznych aktualizacji, które ciągle usprawniają jego funkcję i dodają nowe. 
Ponadto do zestawu jest dołączona stacja ładująca która nieustannie podtrzyma naładowany stan baterii urządzenia, a w dodatku postawiony na ladzie będzie pokazywać klientom, że przyjmujesz płatność. 

Terminal Płatniczy 3G z drukarką 

Terminal Płatniczy 3G nie wymaga połączenia z telefonem za to możesz go połączyć z drukarką, która nie tylko pełni rolę drukarki, ale i stacji ładującej dla terminalu. Połączenie te umożliwia ci nie tylko na przyjmowanie płatności, ale i na drukowanie potwierdzeń gdziekolwiek się znajdujesz.  

SumUp Card

SumUp stworzyło też własną kartę, która wykorzystuje środki zdobyte przy pomocy systemu SumUp, można ją wykorzystywać wszędzie, gdzie akceptowana jest karta Mastercard. 
Karta ta jest też bezpieczna, gdyż twoje saldo SumUp jest chronione na osobnym koncie bankowym, posiada ona również certyfikaty EMV i PCI-DSS. W przypadku zgubienia jej można ją też zablokować. 
W razie pytań możesz też uzyskać wsparcie w swoim języku za pomocą Biura Obsługi Klienta, przy pomocy czatu, telefonu bądź poczty e-mail. 

Firma SumUp oferuje także inne usługi

Płatność linkiem

– nie wymaga ona żadnego urządzenia firmy SumUp 
– niema stałych kosztów, pobiera jedynie niską prowizję w wysokości 1,95% 
– aby stworzyć taki link wystarczy się zarejestrować w bezpłatnej aplikacji SumUp wybrać opcję płacenia linkiem i go wysłać 
– metoda ta gwarantuje wysokie bezpieczeństwo  

Łatwe wystawianie faktur online

– wystarczy zalogować się do aplikacji wybrać “więcej” oraz “faktury” 
– dane i logo twojej firmy pojawią się automatycznie 
– nadaje numery fakturą i oblicza ceny VAT za ciebie  
– usługa ta jest bezpłatna, SumUp pobiera jedynie prowizję w wysokości 1,95%

Tworzenie kart podarunkowych w kilka sekund

– nie musisz nic konfigurować, w aplikacji znajduje się link do strony dedykowany tej opcji 
– wystarczy udostępnić link a twoi klienci będą mieć do nich dostęp 

Podsumowanie 

SumUp oferuje najnowocześniejsze rozwiązania na rynku w przystępnej cenie, a wielką zaletą tego jest to, że wszystko jest intuicyjne i oszczędzi ci dużo pracy, korzystając z rozwiązań, które stale są aktualizowane.