O Nas

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług
z dziedziny informatyki od 1996 roku.

Ten długi okres poświęciliśmy na zbieranie doświadczenia oraz nieustanny rozwój firmy czego najlepszym potwierdzeniem jest świadczenie wysokiej jakości oferowanych przez nas usług informatycznych.

Do głównych zadań firmy należy kompleksowa opieka nad infrastrukturą informatyczną firm. W ramach tej usługi dbamy o bezawaryjne funkcjonowanie systemów informatycznych oraz terminowe dostarczanie sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń. A wszystko to przy maksymalnie zredukowanym czasie potrzebnym na wykonanie powierzonych nam zadań.

Integracja IT

Integracja IT

Wypełnij zgłoszenie serwisowe, a nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.
Zobacz więcej

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują szereg zadań IT niż można by to było zrobić we własnym zakresie.
Zobacz więcej

Serwis

Serwis

Oferta naszego serwisu obejmuje naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych podzespołów i akcesoriów oraz modernizację jednostek komputerowych i sieci.
Zobacz więcej

Odzyskiwanie danych

Firma GRAVIS od wielu lat pomaga swoim klientom w chwilach grozy.
Czy zdarzyło się Wam kiedyś skasować nie to co chcieliście lub popsuł
Wam się dysk – w takich chwilach Firma GRAVIS służy pomocą.
Odzyskamy usunięte dane.

Audyty IT

Audyt IT
To bezcenne rozwiązanie w każdym przedsiębiorstwie,umożliwiające uzyskanie pełnej informacji o infrastrukturze teleinformatycznej i zainstalowanym oprogramowaniu.
Zadaniem Audytu IT jest diagnozować
czy system informatyczny i związane z nim zasoby właściwie chronią majątek, czy system istniejący informatyczny jest wydajny, czy właściwie utrzymują integralność danych, czy dostarczają rzetelnych informacji.
Z taką wiedzą łatwiej jest chronić się przed niepożądanymi zdarzeniami lub w czas je wykryć, a ich skutki natychmiast skorygować.
Previous
Next

Aktualności

Czym jest phishing?
Każdy posiada swoje konto w serwisach społecznościowych oraz adres email, gdzie dostaje różnego rodzaju wiadomości, od rozmowy ze znajomymi, po różnego rodzaju faktury, oferty czy reklamy. Właśnie z tego powodu należy być cały czas uważnym, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy
Czytaj dalej »
OneDrive dla firm
Prowadzisz firmę i chcesz przejść na przechowywanie danych w chmurze, jednak nie wiesz jaka będzie najbardziej odpowiadać wymogą twojej firmy? Już nie musisz szukać! Firma Microsoft posiada chmurę stworzoną specjalnie dla firm.   Dlaczego warto? Posiadanie plików w chmurze jest bardzo
Czytaj dalej »
Czym jest DDoS?
Bezpieczne korzystanie z Internetu to podstawa, jednak nawet jeśli w pełni dbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej firmy to nie znaczy, że nic ci nie grozi. Ostatnio najpopularniejszymi atakami jakimi posługują się hakerzy, są ataki DDoS, które skutecznie narażają twoją
Czytaj dalej »

Partnerzy

TeamViewer

Social media

Kontakt

ul. Kraszewskiego 12
60-003 Poznań

tel. +48 503 00 22 92

tel. +48 61 847 02 02

[email protected]

Kontakt z nami