Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Audyt IT Poznań

Nie musisz się dłużej zastanawiać, kto w Poznaniu przeprowadzi profesjonalny audyt bezpieczeństwa IT – bezpłatnie przeanalizujemy wszystkie elementy infrastruktury informatycznej w Twojej firmie. Dlaczego nie pobieramy opłaty za tę usługę? Uważamy, że audyt IT stanowi jedną z podstawowych czynności, która zapewnia przedsiębiorstwu bezpieczeństwo danych oraz szansę rozwoju poprzez modyfikację dotychczasowych rozwiązań. Jeżeli zastanawiasz się, jak usprawnić funkcjonowanie firmy w Poznaniu oraz jakie luki w systemie zakłócają przepływ informacji – zdecyduj się na bezpłatny audyt bezpieczeństwa IT

Dlaczego Twoja firma potrzebuje audytu IT? 

Być może uważasz, że Twojej firmy nie dotyczy problem bezpieczeństwa informatycznego lub dotyczy w niewielkim stopniu – nic bardziej mylnego, bowiem aż 44% polskich przedsiębiorstw poniosło straty finansowe w wyniku cyberataku (zgodnie z raportem PwC). Profesjonalny audyt IT jest prewencyjnym działaniem, które pozwala się zabezpieczyć przed potencjalnym zagrożeniem ze strony hakerów, ale także przed problemami będącymi wynikiem błędu pracownika. Co więcej, firmy wydają na bezpieczeństwo IT o wiele za mało, dobrowolnie narażając się na zakłócenia i przestoje w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Decydując się na usługi Gravis, nie musisz się zastanawiać, ile kosztuje audyt IT w Poznaniu, ponieważ wykonujemy go bezpłatnie. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad zasobami firmy, dowiesz się, co należy poprawić, aby usprawnić jej funkcjonowanie oraz przygotujesz się na ewentualne sytuacje kryzysowe. 

Co obejmuje audyt bezpieczeństwa IT w Poznaniu?

Diagnozujemy sprzęt oraz oprogramowania, z których na co dzień korzystają Twoi pracownicy w Poznaniu, weryfikujemy wydajność systemów informatycznych oraz sprawdzamy, w jakim stopniu są zabezpieczone dane firmowe. Jak widzisz, odpowiednie przygotowanie przedsiębiorstwa do potencjalnego cyberataku, wymaga zaangażowania w audyt bezpieczeństwa informatycznego – tym sposobem otrzymujesz wiedzę umożliwiającą ograniczenie ryzyka do niezbędnego minimum (nikt bowiem nie jest w stanie Tobie zagwarantować 100% bezpieczeństwa). Skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów przeprowadzających audyt systemów informatycznych i upewnij się, że Twoja firma w Poznaniu stworzyła bezpieczne fundamenty do dalszego rozwoju. 

Dlaczego my powinniśmy przeprowadzić audyt IT w Twojej firmie?

Gravis to zespół specjalistów, dla których audyt systemów informatycznych jest pierwszym krokiem do zrozumienia, jak usprawnić funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa w Poznaniu. Naszym atutem jest nie tylko doświadczenie, na które liczy przecież każdy klient, ale przede wszystkim profesjonalizm, od którego zależy wiarygodność przeprowadzonej analizy. Rzetelne audyty bezpieczeństwa IT są dla nas priorytetem. ponieważ stanowią punkt wyjścia do dalszych działań podejmowanych przez naszych klientów z Poznania. Zamów bezpłatny audyt IT, dzięki któremu unikniesz strat finansowych w wyniku utraty danych. 

Formularz zgłoszeniowy

Info: Termin zostanie potwierdzony przed wizytą