Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Audyt IT Warszawa

Dzięki nam nie musisz się dłużej zastanawiać, ile kosztuje audyt bezpieczeństwa IT w Warszawie, ponieważ wykonujemy go bezpłatnie. Z pomocą specjalistów Gravis dowiesz się, jakie są słabe strony firmowej infrastruktury informatycznej oraz jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby ograniczyć ryzyko utraty danych. W 2017 roku ponad 60% polskich firm doświadczyło zakłóceń i przestojów w funkcjonowaniu ze względu na brak odpowiedniego zabezpieczenia – profesjonalny audyt bezpieczeństwa IT pozwala uniknąć tego typu zagrożeń, jednocześnie przygotowując przedsiębiorstwo w Warszawie do kryzysowych sytuacji, które mogą się pojawić mimo najlepszej ochrony. 

Dlaczego Twoja firma doceni profesjonalny audyt IT? 

Wewnętrzny audyt IT odgrywa ważną rolę nie tylko w kwestii cyberbezpieczeństwa, ale również sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa w Warszawie – brak spójności między poszczególnymi systemami informatycznymi może znacząco utrudniać codzienną pracę, co w ostateczności przełoży się na problem z osiągnięciem wcześniej ustalonych celów biznesowych. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksowy audyt IT, dzięki któremu:

  • kluczowe dane będą lepiej chronione przed cyberatakami i błędami pracowników,
  • zwiększy się wydajność firmy,
  • zoptymalizujesz koszty związane z prowadzeniem działalności,
  • przygotujesz się na potencjalne zagrożenie w myśl zasady: lepiej zapobiegać, niż leczyć,
  • zrezygnujesz z niepotrzebnych już licencji i odnowisz te niezaktualizowane.

Korzyści płynących z audytu systemów informatycznych przeprowadzonego w Warszawie jest znacznie więcej – przede wszystkim jednak odzyskujesz kontrolę nad przepływem informacji oraz zyskujesz pewność, że firma jest odpowiednio zabezpieczona na wypadek ewentualnego zagrożenia, niezależnie do tego, czy będzie efektem nadużyć czy przypadku. 

Audyt IT w Warszawie – co obejmuje? 

Audyt bezpieczeństwa IT obejmuje sprawdzenie:  

  • oprogramowania – jego legalności oraz licencji posiadanych przez Twoją firmę w Warszawie, doradzamy również w kwestii instalowania oprogramowania pochodzącego z sieci,
  • firmowego sprzętu – kluczem do sukcesu jest weryfikacja konfiguracji stacji roboczych i serwerów oraz inwentaryzacja sprzętu.
  • bezpieczeństwa danych – analizujemy dotyczasową politykę bezpieczeństwa oraz sprawdzamy, jak w praktyce wygląda zarządzanie dostępem i tożsamością użytkowników.
  • wydajności pracy – sposób zarządzania systemami informatycznymi ma bezpośredni wpływ na ich wydajność, a audyt informatyczny pozwala to zweryfikować.

Cena usługi nie stanowi żadnej przeszkody, ponieważ audyt bezpieczeństwa informatycznego w Warszawie wykonujemy bezpłatnie. Dobrze przeprowadzony audyt IT jest pierwszym krokiem do usprawnień w firmie, dzięki którym powstanie przyjazne użytkownikom środowisko informatyczne. To niezwykle ważne także dlatego, że większość przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości, korzysta z sieci i różnego rodzaju oprogramowań, co wiąże się z ryzykiem utraty danych. Zamów audyt bezpieczeństwa systemów informatycznych już dzisiaj!

Formularz zgłoszeniowy

Info: Termin zostanie potwierdzony przed wizytą