Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Bill Gates opuszcza zarząd Microsoft’u żeby zająć się czymś ważniejszym  

Bill Gates opuszcza zarząd Microsoft’u żeby zająć się czymś ważniejszym  
Bill Gates opuszcza zarząd Microsoft’u żeby zająć się czymś ważniejszym. Kim jest Bill Gates? Jest to założyciel firmy Microsoft oraz miliarder z USA, stwierdził on, że chce zająć się ważniejszymi dla świata rzeczami, a nie prowadzeniem swojej firmy, która ma już bardzo małe szanse na upadek. Znalezione obrazy dla zapytania: microsoft Miliarder stwierdził, że jego firma już nie potrzebuje jego pomocy i poradzi sobie sama dalej, on planuje zająć się większym problemem a dokładniej naszą planetą i mieszkającymi na niej ludźmi. Wraz z żoną założyli fundację, której poświęcał z czasem więcej czasu niż Microsoftowi, jednak to nie wszystko, czym chce zająć się mężczyzna postanowił też:
  • Poprawić poziom opieki zdrowotnej w najbiedniejszych rejonach świata
  • Ulepszyć dostęp do edukacji w miejscach, gdzie jest z tym problem.
  • Zacząć walkę ze zmianami klimatycznymi, które zaczynają mieć katastrofalne skutki.
Ostatnimi czasy małżonkowie zaangażowali się też w walkę z Koronawirusem przeznaczając 100 Milionów dolarów na ulepszenie testów szczepionki.
Znalezione obrazy dla zapytania: bill gates Mężczyzna jednak nie żegna się na 100% z firmą twierdzi że nie może opuścić swojego “dziecka” nad którym pracował tyle lat i które osiągnęło taki sukces.
Related Posts
Leave a Reply