Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Kilka słów o nas

Nasza firma od początku działalności specjalizuje się w świadczeniu usług z dziedziny outsourcingu IT na terenie Poznania i okolic.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w informatycznej obsłudze firm, sprzedaży oraz kompleksowym serwisie sprzętu komputerowego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Klientom oferujemy usługi związane z infrastrukturą IT, w tym zawiera się sprzęt komputerowy, sieciowy oraz oprogramowanie. Gwarantujemy płynność w funkcjonowaniu infrastruktury informatycznej firmy, między innymi poprzez natychmiastową reakcję na zgłaszane awarie, jak i również dzięki terminowym dostawom zamówionego sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych.

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem. A każdy z nas specjalizuje się w innym obszarze rynku informatycznego. Umiemy dopasować się do nieustannie zmieniającego się rynku i coraz to większych oczekiwań ze strony Klienta. – Dlatego też wciąż poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje. Z zaangażowaniem i determinacją wykonujemy swoją pracę, która zrodziła się z pasji. Uwielbiamy wyzwania i wiemy, że nie ma takich zadań, którym nie udałoby się nam rady sprostać!

Proponujemy i wdrażamy tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu możemy się poszczycić stałą współpracą z wieloma przedsiębiorstwami, która trwa nieprzerwanie od 1996. Troszczymy się o to, aby firmy z którymi współpracujemy, mogły spokojnie realizować zadania związane z ich kluczową działalnością, nie martwiąc się o prawidłowe działanie infrastruktury IT.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – umów się na bezpłatną konsultację, nic nie stracisz, a wręcz przeciwnie – możesz wiele zyskać! Czekamy na Ciebie pod numerem: +48 503 002 292.