Postęp technologiczny na rynku sprzętu IT jest niezwykle dynamiczny! Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy to podstawa biznesu! 

Leasing IT stwarza możliwość dokładnego planowania Państwa wydatków na infrastrukturę w przyszłych okresach, gdyż opłaty leasingowe są niezmienne przez cały okres trwania umowy. 

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami na rynku możemy zaoferować Państwu leasing sprzętu oraz oprogramowania polskich i światowych producentów!

Nowoczesny sprzęt to podstawa dobrze działającej firmy, a dostęp do niego jest wymagany do szybkiego rozwoju. Dzięki nam nie musisz się martwić o zamrożenie swoich finansów, ponieważ nie wymagamy wpłaty wstępnej a sprzęt jaki otrzymasz będziesz spłacać w stałych ratach leasingowych, których ilość określisz samodzielnie przy podpisaniu umowy.

O odpowiedni wybór urządzeń też nie musisz się martwić, nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu dla Twojej firmy, a dzięki współpracy ze światowymi producentami masz pewność, że sprzęt ten będzie najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie w wielu różnych branżach gwarantuje, że zawierając współprace z nami, szybko otrzymasz dokładnie to, co potrzebne jest dla twojej firmy.

Leasing Oprogramowania

Dopasujemy optymalny do Twoich potrzeb i wymagań model finansowania w zakresie oprogramowania. Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z czołowymi wytwórcami oprogramowania. 

Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i wykorzystanie ich do wspomagania zarządzania oraz optymalizowania procesów zachodzących w firmie to podstawa sukcesu nowoczesnej firmy.

Leasing Tradycyjny

Najbardziej popularna forma leasingu na polskim rynku, oferuje opcję z możliwością bądź obowiązkiem wykupu urządzeń zawartych w ofercie. Niezależnie od wyboru oferty, już na początku umowy będziesz mógł ustalić, ile wyniesie koszt na koniec umowy.

Leasing Sprzętu

Stworzyliśmy dla Państwa firm specjalną ofertę leasingową, dzięki której będziecie użytkownikami nowoczesnego sprzętu komputerowego lub systemów informatycznych. 

Leasingujemy:

  • komputery, notebooki, serwery,
  • drukarki , kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory,
  • urządzenia telewizyjne i radiotechniczne, aparaty cyfrowe, kasy fiskalne, UPS-y,
  • centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne,
  • sprzęt sieciowy.

Leasing Nowoczesny

Ten typ umowy oferuje pełną swobodę między: przedłużeniem albo zakończeniem umowy oraz zwrotem i nabyciem przedmiotu leasingu. Oferta ta nie zawiera opcji wykupienia sprzętu, zamiast tego daje ci możliwość wymienienia go pod koniec umowy, na urządzenia nowej generacji, dzięki czemu twoja firma zawsze będzie miała najnowsze rozwiązania na rynku.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty

tel. +48 503 002 292