Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Leasing IT

Postęp technologiczny na rynku sprzętu IT jest niezwykle dynamiczny! Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy to podstawa biznesu! 

Leasing IT stwarza możliwość dokładnego planowania Państwa wydatków na infrastrukturę w przyszłych okresach, gdyż opłaty leasingowe są niezmienne przez cały okres trwania umowy. 

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami na rynku możemy zaoferować Państwu leasing sprzętu oraz oprogramowania polskich i światowych producentów!

Leasing Oprogramowania

 

Dopasujemy optymalny do Twoich potrzeb i wymagań model finansowania w zakresie oprogramowania. Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z czołowymi wytwórcami oprogramowania. 

Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i wykorzystanie ich do wspomagania zarządzania oraz optymalizowania procesów zachodzących w firmie to podstawa sukcesu nowoczesnej firmy.

Leasing Sprzętu


Stworzyliśmy dla Państwa firm specjalną ofertę leasingową, dzięki której będziecie użytkownikami nowoczesnego sprzętu komputerowego lub systemów informatycznych. 

Leasingujemy:

  • komputery, notebooki, serwery,
  • drukarki , kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory,
  • urządzenia telewizyjne i radiotechniczne, aparaty cyfrowe, kasy fiskalne, UPS-y,
  • centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne,
  • sprzęt sieciowy.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty
  tel. +48 503 002 292