Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Nasze usługi

OUTSOURCING IT – INFORMATYCZNA OBSŁUGA FIRM

 

Outsourcing IT jest obecnie najlepszym sposobem na redukcję kosztów obsługi działu IT oraz podniesienia jakości jego funkcjonowania.

Podjęcie współpracy z nami, umożliwia Państwu dostęp do najnowszych technologii oraz pozwala w pełni skoncentrować się na kluczowej działalności firmy. Zakres i charakter świadczonej przez nas opieki zależy wyłącznie od potrzeb Klienta, dlatego też przed podjęciem współpracy przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który ma na celu dokładne określenie powierzonych nam zadań.

W ramach umowy przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki, związane z obsługą informatyczną Klienta. Regularnie nadzorujemy sprawność sprzętu i konfigurujemy go zgodnie z potrzebami użytkownika. Szybko reagujemy na zgłoszenia awarii. Rozliczenie usług odbywa się na zasadzie wygodnego miesięcznego ryczałtu.

Umów się z naszym przedstawicielem na spotkanie, w trakcie którego indywidualnie określimy obszar współpracy oraz uzgodnimy koszty ewentualnej opieki. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Zadzwoń już dziś! Czekamy na Ciebie pod numerem: +48 503 002 292.

 

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA

 

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Dbamy o to, aby dostarczony sprzęt był najwyższej możliwej jakości.

W doborze produktów kierujemy się doświadczeniem zdobytym w serwisie oraz historią wdrożonych rozwiązań. Służymy fachową pomocą przy wyborze notebooków, komputerów PC, podzespołów komputerowych, oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego komputera, bądź rozbudową jednostki – nie zwlekaj – wyślij maila z zapytaniem, a nasi pracownicy szybko i przejrzyście przedstawią odpowiednią dla Ciebie ofertę. Nasz e-mail to: [email protected].

 

SERWIS SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

 

Służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych ze sprzętem komputerowym. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą notebooków oraz komputerów PC oraz świadczymy również usługi z zakresu instalacji i konfiguracji oprogramowania.

Zakres usług serwisowych:

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych,
  • naprawa istniejącego oprogramowania,
  • diagnoza i konserwacja komputera,
  • wymiana podzespołów komputera,
  • odzyskiwanie i migracja danych,
  • ustawienia zabezpieczeń i ochrona danych,
  • naprawa notebooków.

Jeżeli Twój komputer odmawia posłuszeństwa i żadne znane Ci metody nie skutkują, czym prędzej skontaktuj się z nami – zaoszczędzisz czas i nerwy. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod numerem: +48 503 002 292

 

NAGŁY WYPADEK? ZADZWOŃ TERAZ!

 

+48 503 002 292