Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Obsługa informatyczna firm

Profesjonalna obsługa informatyczna firm polega na współpracy, dzięki której łatwiej zarządzać przedsiębiorstwem – na terenie całego kraju świadczymy usługi takie jak zarządzanie siecią, pomoc techniczna oraz serwis i odpowiednia konfiguracja sprzętu komputerowego. Obsługa IT w naszym wykonaniu oznacza stworzenie działu informatycznego w Twojej firmie. Opiekę nad biurową infrastrukturą przejmie zespół doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko zaproponują najlepsze rozwiązania, ale również podzielą się wiedzą, dzięki której wprowadzisz niezbędne zmiany. Przekonaj się, jak wygląda w praktyce kompleksowa obsługa informatyczna firm.

Obsługa informatyczna firm – poszczególne etapy

Nie każdy musi wiedzieć, na czym polega obsługa IT i my to doskonale rozumiemy, dlatego zaprezentujemy poszczególne etapy wdrożenia usługi outsourcingu. Dzięki temu będziesz mieć pełną świadomość i wyobrażenie tego, jak przebiega współpraca z naszą firmą. Decydując się na obsługę informatyczną, możesz liczyć na:

 • szczegółową analizę zapotrzebowania Twojej firmy – na tym etapie określamy, które funkcje należy wydzielić,
 • opracowanie przejrzystej procedury współpracy,
 • pełną obsługę IT oraz profesjonalną realizację przygotowanego projektu,
 • monitoring efektywności wdrożonych rozwiązań,
 • modyfikację funkcjonowania procesu obsługi IT.

Wszystko, co teraz musisz zrobić, to wypełnić formularz i umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której omówimy jak będzie wyglądała obsługa informatyczna Twojej firmy. Usługi realizujemy w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Łódź, Gdańsk czy Wrocław. [button CTA]

Obsługa IT – zakres usług

Czy wiesz, że obsługa IT firm to skuteczny sposób na redukcję kosztów infrastruktury informatycznej? Z naszą pomocą nie tylko zoptymalizujesz wydatki związane ze stworzeniem prawidłowo funkcjonującej struktury sieciowej, ale przede wszystkim skupisz się na branżowej działalności. W zakres obsługi informatycznej firm wchodzi:

 • dostarczenie niezbędnego sprzętu – komputerów roboczych, serwerów, urządzeń peryferyjnych, urządzeń sieciowych typu LAN i Wi-Fi oraz sieci telefonicznych,
 • modernizacja stacji roboczych, sieci typu LAN i Wi-Fi oraz sieci telefonicznych,
 • serwis oraz administracja systemów operacyjnych, stacji roboczych oraz sieci typu LAN i Wi-Fi,
 • ochronę kluczowych zasobów, w tym backup danych, odzyskiwanie danych oraz zabezpieczenie kont i danych pracowników i klientów.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm jest dla Twojego przedsiębiorstwa szansą na sprawne funkcjonowanie oraz większą efektywność, dzięki pełnej koncentracji na kluczowej działalności biznesowej. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii oraz wiedzy w zakresie IT, a wszystko realizujemy z poszanowaniem czasu naszych klientów, czyli terminowo. 

Kompleksowa obsługa informatyczna firm – dlaczego warto?

Wsparcie specjalistów w zakresie organizacji pracy IT nie jest fanaberią – stanowi odpowiedź na wyzwania, z jakimi mierzy się współczesny biznes. Większość firm korzysta ze sprzętu komputerowego, sieci oraz aplikacji, którymi trzeba umiejętnie zarządzać, a prawda jest taka, że dostęp do profesjonalistów jest ograniczony i często wymaga dużych nakładów finansowych. Oferujemy pełną obsługę IT, czyli konfigurację biurowej infrastruktury zgodnie z rzeczywistymi potrzebami biznesowymi, dzięki której odczujesz natychmiastową redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem personelu. Jednocześnie nie musisz się obawiać o doświadczenie i kwalifikacje zespołu odpowiedzialnego za opiekę informatyczną dla firm – współpracujemy wyłącznie ze specjalistami. Do pozostałych zalet należą:

 • audyt IT,
 • gwarancja sprawnie funkcjonującej infrastruktury IT,
 • profesjonalne doradztwo i konsultacje,
 • umowa, gwarantująca przejrzysty sposób oceny jakości obsługi IT,
 • strategia rozwoju IT dostosowana do potrzeb biznesowych firmy,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa danych,
 • wsparcie w przypadku awarii krytycznych,
 • ciągłość pracy działu informatycznego.

Obsługa informatyczna firmy Gravis to usługi na najwyższym poziomie, dzięki którym przekonasz się, jak sprawnie może funkcjonować Twój biznes. 

Jak współpracujemy z klientem?

Zaczniemy od kosztów, bo prawdopodobnie jest to kwestia, która interesuje Cię najbardziej. Koszty opieki informatycznej dla firm zależą od zakresu usług, dlatego nie jesteśmy w stanie podać ostatecznej ceny – każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy rozwiązania dostosowane do celów biznesowych i zapotrzebowania. Zawsze jednak będzie to korzystniejsze rozwiązanie niż zatrudnienie własnego pracownika o wysokich kwalifikacjach. Pełna obsługa IT wymaga zaangażowania i tego właśnie możesz oczekiwać od naszego zespołu.