Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Skutecznie wspieramy rozwój Twojego biznesu w Warszawie – profesjonalna obsługa IT jest naszym priorytetem. Jeżeli masz dosyć częstych awarii, chcesz mieć dostęp do najnowszych technologii i szukasz realnych oszczędności, kompleksowa obsługa informatyczna firm jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zakres usług dostosowujemy do potrzeb biznesowych i możliwości finansowych przedsiębiorstwa. Naszym celem jest skuteczna obsługa IT w Warszawie, dzięki której możesz skupić się na kluczowych obszarach działalności. 

Jak w praktyce wygląda obsługa IT?

Być może nie do końca potrafisz sobie wyobrazić, jak w praktyce wygląda kompleksowa obsługa informatyczna firm w Warszawie i czego się spodziewać podczas współpracy z nami. Przede wszystkim zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie w tworzeniu sprawnie funkcjonującej infrastruktury IT, ale zrozumiesz to lepiej, jeżeli poznasz poszczególne etapy działania:

 • na dobry początek przeprowadzamy bezpłatny audyt, który pozwala nam ocenić zapotrzebowanie Twojej firmy w Warszawie oraz słabe punkty w obecnej infrastrukturze,
 • opracowujemy zasady współpracy, które towarzyszą nam przez cały czas trwania projektu, 
 • realizujemy zaplanowane działania,
 • monitorujemy efektywność wdrożonych rozwiązań i technologii,
 • w razie potrzeby modyfikujemy wdrożone wcześniej rozwiązania.

Specjalizujemy się w obsłudze IT, dlatego możesz się spodziewać oczekiwanych efektów, czyli dobrze funkcjonującej infrastruktury, redukcji kosztów oraz bezpieczeństwa danych. Współpracę rozpoczynamy od diagnostyki problemów, z jakimi do tej pory zmagała się firma, ponieważ zależy nam na zrozumieniu Twoich potrzeb. 

Obsługa IT w Warszawie – zakres usług

Obecnie praktycznie każda firma w Warszawie potrzebuje wsparcia w obsłudze systemów informatycznych – stanowią one fundament działalności biznesowej i wymagają zaangażowania specjalistów. Co więcej, sprawna obsługa IT zapewnia ciągłość pracy, o którą trudniej w przypadku własnych pracowników, którzy udają się na urlop czy zwolnienie chorobowe. Jako zewnętrzna firma zapewniamy bezawaryjne funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa, ponieważ nasi specjaliści są dostępni cały czas. W zakres usług kompleksowej obsługi informatycznej firm wchodzą:

 • serwis oraz administracja systemów operacyjnych Windows i Linux, stacji roboczych oraz sieci typu LAN i WiFi,
 • profesjonalny i bezpłatny audyt IT,
 • skuteczna ochrona firmowych danych (tworzenie kopii zapasowych, zabezpieczenie kont i danych użytkowników, odzyskiwanie danych),
 • zaopatrzenie w sprzęt niezbędny do funkcjonowania firmy,
 • modernizacja istniejącego już sprzętu.

Dzięki naszemu doświadczeniu, każda z tych czynności wykonywana jest profesjonalnie oraz w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Zewnętrzna obsługa IT to helpdesk na miarę Twoich potrzeb. Oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora MŚP, ponieważ problem obsługi systemów informatycznych w dużej mierze dotyczy małych i średnich przedsiębiorstw. Wypełnij formularz i umów się z nami na bezpłatną konsultację! [button CTA]

Opieka informatyczna dla firm to redukcja kosztów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz mieć wątpliwości, czy opieka informatyczna dla firm w Warszawie rzeczywiście jest dobrym rozwiązaniem. Pomyśl jednak o tym, ile kosztuje utrzymanie własnego działu IT, którym powinny zarządzać wyłącznie kompetentne osoby – o wymagającym procesie rekrutacji, szkoleniach zewnętrznych, urlopach, które wiążą się z zapewnieniem ciągłości pracy. Kompleksowa obsługa informatyczna firm pozwala uniknąć problemów kadrowych, dzięki temu zredukujesz również koszty prowadzenia działalności. Co więcej, wsparcie naszej firmy zapewnia:

 • dostęp do najlepszych specjalistów,
 • możliwość skoncentrowania się na celach biznesowych,
 • konfigurację infrastruktury informatycznej dostosowaną do potrzeb,
 • fachowe doradztwo,
 • szybką reakcję w przypadku awarii.

Oferujemy również przyjazną umowę, która gwarantuje transparentny sposób oceny jakości naszej opieka informatycznej dla firm z Warszawy. Jesteśmy bowiem świadomi, że nawiązanie współpracy z zewnętrznym dostawcą usług zawsze stanowi dla przedsiębiorstwo rodzaj ryzyka. 

Koszt obsługi informatycznej firmy

Na ostateczny koszt obsługi IT w Warszawie wpływa wiele czynników, dlatego stworzenie prostego cennika jest rzeczą niemożliwą. Każda firma to inny zespół pracowników, zróżnicowane cele biznesowe i różny poziom zaawansowania infrastruktury informatycznej. W związku z tym każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Niezależnie od tego, kompleksowa obsługa informatyczna firm zawsze będzie korzystniejszym rozwiązaniem niż samodzielne tworzenie działu IT. Jest to bowiem sposób na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem z pomocą specjalistów. Zaufaj naszemu doświadczeniu!