Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Microsoft 365

Office 365 to wszystkie potrzebne aplikacje biurowe w jednym miejscu, jednoczesne korzystanie z aplikacji na kilku urządzeniach, zawsze pewny i bezpieczny dostęp dane i dokumentów, praca tam gdzie użytkownik, bezpieczeństwo, proste zarządzanie oraz stały dostęp do aktualizacji.

Office 365 dla biznesu - zalety

 • Zawsze legalne i aktualne oprogramowanie – jako użytkownik usługi masz zawsze dostęp online do najnowszych wersji aplikacji pakietu Office na swoim komputerze i urządzeniach mobilnych.

 • Automatyczny backup – Twoje pliki są zawsze bezpieczne, dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowej dokumentów oraz zapisywaniu zmian w trakcie pracy.

 • Dostępność i mobilność – dostęp do aplikacji pakietu Office w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia (zarówno z Windows, Android jak i iOS).

 • Bezpieczeństwo danych– możliwość utworzenia automatycznego backupu Twoich firmowych danych.

 • Elastyczność – możliwość dostosowania ilości licencji do liczby aktualnych pracowników oraz okresu rozliczeniowego miesięcznego bądź rocznego

 • Ława subskrypcja – Office 365 kupujesz w abonamencie i sam wybierasz czy to będzie abonament miesięczny czy roczny.

 •  Przechowuj wszystkie pliki i dokumenty – Razem z pakietem Office365 otrzymujesz osobisty,wirtualny dysk o pojemności 1TB.

Oferty

 

Do niedawna praca zespołu nad wspólnym projektem wymagała fizycznych spotkań w siedzibie firmy. Ewentualnie proces tworzenia jednego projektu można było konsultować za pośrednictwem telefonów stacjonarnych i komórkowych. W chwili upowszechnienia się Internetu, do tego wszystkiego doszła jeszcze komunikacja e-mail, czy za pośrednictwem internetowym komunikatorów. Jednak to wszystko zmniejszało efektywność pracy, wydłużało czas realizacji projektu, co w konsekwencji zwiększało koszty ponoszone przez firmę. Cloud computing – praca w chmurze, zmieniła dotychczasowy model współpracy nad jednym projektem. Czym jest więc wspomniana chmura? Komputerowym serwerem, podłączonym do szybkiego łącza internetowego. Serwer posiada zaimplementowane oprogramowanie, odpowiedzialne i pozwalające na dostęp do plików i aplikacji z poziomu każdego komputera na świecie! Serwer usług w chmurze jest po prostu pośrednikiem pomiędzy współpracownikami rozsianymi chociażby na odległych zakątkach świata. Drugą ogromną zaletą pracy w chmurze są bardzo małe wymagania sprzętowo – programowe: przeglądarka internetowa oraz relatywnie szybkie łącze internetowe. I to nie tylko przeglądarka zainstalowana na komputerze, ale także na urządzeniach przenośnych: tabletach, telefonach komórkowych i smartfonach. 

Cloud computing nie wymaga od nas posiadania wydajnych stacji roboczych. A to dlatego, że wszystkie wymagające mocy obliczeniowej operacje, wykonywane są po stronie serwera. My jako użytkownicy, jedynie wydajemy polecenia i otrzymujemy ich rezultaty wygenerowane przez serwer usług w chmurze. Microsoft tego typu usługi oferuje już od pewnego czasu. Najbardziej znanymi jest dysk internetowy Windows Live SkyDrive, cały pakiet usług Windows Live, a także internetowe wersja aplikacji pakietu Microsoft Office, znane pod nazwą Microsoft Office Web Apps (Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote 2010). Dla firm znanymi usługami są chociażby Microsoft Office Live Small Business oraz tak zwany BPOS (Microsoft Business Productivity Online Suite). 

Nowością jest oczywiście Office 365, który działający w pełni w chmurze zapewni maksymalnie efektywną pracę. Nie ważne, czy pracujesz w biurze w Warszawie, zdalnie w domowym zaciszu w Krakowie, czy też jesteś w delegacji w Stanach Zjednoczonych, bądź podróżujesz i pod ręką masz wyłącznie smartfon, i tak masz pełny dostęp do wirtualnego biura. Tym wirtualnym biurem jest portal Office 365, integrujący w sobie całą gamę narzędzi i usług, pozwalających współpracować z zespołem nad wspólnymi dokumentami, błyskawicznie wymieniać się wiadomościami, udostępniać i pobierać pliki firmowe, uczestniczyć w burzy mózgów, czy koordynować postępy pracy w obszarze roboczym. 

Wszystkie te zalety portalu Office 365 zagwarantują Twojej firmie bardzo duże oszczędności (wobec klasycznej współpracy zespołu). Zwiększą tempo pracy, jej jakość i co najważniejsze, dadzą zarówno Tobie, jak i koordynatorom aktualny podgląd na postępy prac, bez zbędnego wydzwaniania i wypytywania pracowników o stan realizacji powierzonych zadań. Zalety usług wchodzących w skład Office 365 najlepiej podsumować poniższym zestawieniem: 

  • współpraca na całym świecie w czasie rzeczywistym, 
  • dostęp do znanych programów pakietu Office, 
  • wirtualne biuro odpowiednio zabezpieczone, 
  • wystarczy komputer, smartfon i przeglądarka, 
  • maksimum bezpieczeństwa i niezawodności, 
  • brak dodatkowych kosztów na nowy sprzęt i oprogramowanie, 
  • większa wydajność i krótszy czas realizacji zadań, 
  • błyskawiczna komunikacja tekstowa, głosowa, wideo i telekonferencje. 

 

Źródło : komputerswiat.pl 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *