Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Rozwiązanie programowe

InsERT jest liderem na rynku programów dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Subiekt nexo – to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.
Rachmistrz nexo – to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.
Rewizor nexo – to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.
Gratyfikant nexo – to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.
Gestor nexo – to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
Subiekt GT – to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia, wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.
Rachmistrz GT – to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT – to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony jest zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych.
gratyfikant-gt
Gratyfikant GT – jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
Gestor GT – to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę produktów firmy Microsoft.

Windows Server 2016 – został oparty na nagrodzonych rozwiązaniach Windows Server 2012 R2. Program rozszerzył istniejące dotychczas rozwiązania techniczne i udostępnił nowe funkcje, które pozwalają organizacjom zwiększyć niezawodność i elastyczność infrastruktury serwerowej.
windowsazure1
Windows Azure – bądź innowacyjny, dzięki platformie umożliwiającej opracowywanie i udostępnianie aplikacji za pomocą znanych Ci narzędzi i języków. Pozwól działowi IT skupić się na zadaniach merytorycznych, a nie na rozwiązywaniu problemów. Twórz i hostuj aplikacje skalowane, które można szybko dostosować do potrzeb Klientów i firmy.
Windows 10 – Poznaj system Windows 10 i sprawdź, w jaki sposób może on uprościć niemal wszystkie aspekty pracy z komputerem.
Word Przekształcanie pomysłów w dokumenty o profesjonalnym wyglądzie.
excelExcel Tworzenie trafnych zestawień i podsumowań danych dzięki zaawansowanym narzędziom do analizowania informacji.
powerpointPowerpoint – Przedstawianie pomysłów w formie efektownych prezentacji.
outlook1Outlook – Stały kontakt ze światem dzięki najnowszym narzędziom poczty e-mail i kalendarza.

Programy antywirusowe

F-secure Protection Service for Business – jeden z najlepszych programów do zabezpieczenia twojego komputera w firmie.
navantivirusBitdefender – szybka ochrona przed wirusami, programami typu „spyware” oraz innymi zagrożeniami.
navinternetsecurityG DATA – wydajna i szybka ochrona, dzięki której możesz korzystać z Internetu bez obaw.