Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Rozwiązanie sprzętowe

Z uwagi na szeroką gamę towarów zaliczających się do grupy sprzętów, dzielimy je na podgrupy przedstawiając najistotniejsze.

Komputery stacjonarne

komplenovoKomputer PC (komputer stacjonarny) – to idealne rozwiązanie dla osób posiadających niezbędne miejsce do ulokowania owego sprzętu, ceniących sobie stabilność pracy oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Ponad to komputer PC to świetne rozwiązanie do biura.

Notebooki

lenovoJako partner handlowy marki Lenovo, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór notebooków, desktopów, stacji roboczych oraz akcesoriów tego producenta. thinkpad1Seria notebooków ThinkPad – Konstruuje się je z myślą o użyteczności, poddaje się je torturom pod kątem trwałości, a buduje — pod kątem prędkości. Bez względu na to, czy potrzebujesz mobilnej stacji roboczej, która byłaby cienka i lekka, czy też wolisz, by miała ogromną moc, spełnimy Twoje potrzeby. ideapadSeria notebooków IdeaPad – Zjedz ciastko i miej ciastko. Niezwykłe funkcje w dostępnej cenie – wybieraj spośród najnowszych procesorów AMD i Intel, opcjonalnego napędu Blu-ray™ Disc,obsługi grafiki HD i klawisza OneKey® Rescue System do odzyskiwania danych.  

Ultrabooki

x1Ultrabook – odmiana notebooka i jednocześnie nowa klasa tych urządzeń zdefiniowana przez firmę Intel. Te założenia to niewielka waga, niewielka grubość, długa żywotność akumulatora i czas pracy min. 5-8 godzin, cena maks. 2000 USD, atrakcyjny design, pozwalający konkurować z np.MacBook Air. Założenia te mają być spełnione z jednoczesnym utrzymaniem akceptowalnej wydajności ultrabooków w porównaniu do większych urządzeń i z zachowaniem pewnych cech zbieżnych z tabletami – np. szybkie (2-6 sekund) wychodzenie z trybu uśpienia/hibernacji i bardzo szybkie dochodzenie do stanu pełnej gotowości do pracy. Określenie „Ultrabook” stanowi zastrzeżony przez Intela znak towarowy.

Tablety

samTablety to urządzenia charakteryzujące się dużym (w porównaniu do smartphone’ów), dotykowym ekranem. Ich wielkość to z reguły od 7 do 11 cali, ale występują również prezentacyjne modele, które mogą mieć ekran o przekątnej kilkudziesięciu cali. Tablety są urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów Android lub Windows. W naszej ofercie znajduje się cała gama tych urządzeń – od “zabawkowych” modeli dla dzieci do zaawansowanych technicznie urządzeń biznesowych. Wiodącymi producentami są SAMSUNG i ASUS, ale w naszej ofercie można zanaleźć równie wydajny sprzęt marek takich jak GOCLEVER czy MODECOM.  

Rozwiązania serwerowe HP

serwerhpSwoim klinetom rekomendujemy szeroki wachlarz rozwiązań jakie posiada w swojej ofercie producent Hewlett-Packard. Podczas realizacji wielu projektów wykorzystujemy niezawodne i sprawdzone produkty tej marki.
 
BladeSystem-serwery ProLiant – Zwarte serwery typu blade, zoptymalizowane pod kątem szybkiego wdrażania i szybkiej obsługi; Doskonałe dla przedsiębiorstw i usługodawców dysponujących ograniczoną powierzchnią.
Serwery HP ProLiant ML – Zaprojektowane z myślą o rozbudowie serwery HP ProLiant ML umożliwiają bezpieczną i bezproblemową pracę przedsiębiorstwa oraz pomagają zwiększyć efektywność i produktywność.
Serwery HP ProLiant DL – Doskonale sprzedające się serwery ProLiant DL (stelażowe) zapewniają pełną infrastrukturę, która pozwala nie tylko realizować cele biznesowe, ale także rozwijać przedsiębiorstwo.
Serwery Blade Integrity – Dzięki niewielkim wymiarom i wyjątkowym możliwościom graficznym urządzenie zapewnia komfort obsługi stacji roboczych

Sprzęt sieciowy

planetKorporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm i użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę. Jesteśmy autoryzowanym dealerem produktów firmy Planet.