Kraszewskiego 12, Poznań
618470202

Serwis komputerowy

Firma GRAVIS zajmuje się profesjonalnym serwisem notebooków i komputerów PC.
Oferta naszego serwisu obejmuje: naprawę, diagnostykę oraz wymianę uszkodzonych podzespołów i akcesoriów. Zajmujemy się także modernizacją jednostek komputerowych i sieci. Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt przez nas naprawiony był w najwyższej możliwej formie.
Serwis odbywa się etapowo:
  1. W pierwszym etapie nasz serwisant diagnozuje powstały problem, ocenia czy dana awaria dotyczy jednego czy kilku podzespołów urządzenia oraz identyfikuje jej charakter, wskazując na przyczynę nieprawidłowości.
  2. Po potwierdzonej diagnozie Klient jest informowany o możliwych wariantach wyeliminowania usterki oraz związanych z nimi kosztami.
  3. Po przeprowadzonej diagnozie nie podejmujemy żadnych dalszych działań bez zgody zleceniodawcy – Klient może zrezygnować z dalszej naprawy.
  4. Następnie nasz serwisant eliminuje stwierdzoną usterkę.
  5. Po zakończonej naprawie, na serwisowanym sprzęcie, przeprowadzane są kolejne specjalistyczne testy w celu upewnienia się, że wyeliminowanie usterki przywróciło stabilność urządzenia.
  6. W ostatnim etapie informujemy Klienta o zakończeniu prac i zapraszamy po odbiór sprzętu.
Jeżeli Twój komputer odmawia posłuszeństwa i żadne znane Ci metody nie skutkują. Skontaktuj się z nami, a zaoszczędzisz czas i nerwy! Zadzwoń pod numer: +48 503 002 292.